...
E-Konsultacja 79 zł
telefoniczna

E-Konsultacja

Zapraszam do zapoznania się z usługą e-konsultacji.

E-Konsultacja

Jak wygląda?

E-konsultacja to zdalna porada medyczna, w trakcie której lekarz sprawdzi Twój stan zdrowia, przeprowadzi wywiad medyczny, a także zarekomenduje leczenie. Podstawą jest kontakt telefoniczny z pacjentem. W ramach usługi należy wypełnić formularz medyczny wraz z ewentualnymi załącznikami, a także opłacić konsultację medyczną. Na podstawie tych danych przeprowadzony zostanie wywiad, dokonana analiza wyników Twoich badań medycznych, a także przedstawione rekomendacje dotyczące leczenia. Nasz personel każdorazowo podchodzi do pacjenta w sposób indywidualny.

W wybranych przypadkach wystawiona może zostać e-recepta na zakup preparatów medycznych, a także wskazane szczegóły zaleconej terapii. Podczas wizyty zapoznamy się z przesłanymi przez Ciebie wynikami badań, a także wskażemy te wyniki, które powinny budzić jakiekolwiek wątpliwości lub są powodem do przeprowadzenia dodatkowych badań. Podczas konsultacji zdalnej nie ma możliwości wystawienia zwolnienia lekarskiego. Zapraszamy do skorzystania z oferty profesjonalnych e-konsultacji medycznych prowadzonych przez doświadczonych lekarzy.

E-Konsultacja

Jak przebiega?

Skorzystanie z e-konsultacji jest bardzo proste. To tylko 4 kroki, dzięki którym zadbasz o swoje zdrowie.

Krok 1

Wybierz usługę e-konsultacji, a także wypełnij formularz medyczny. Na tym etapie możesz załączyć wyniki najnowszych badań medycznych.

Krok 2

Opłać konsultację medyczną.

Krok 3

Poczekaj na kontakt lekarza, który przeprowadzi telekonsultację medyczną i analizę Twoich badań.

Krok 4

Zastosuj się do rekomendacji lekarskiej, zrealizuj e-receptę jeśli została wystawiona w trakcie konsultacji.

E-Konsultacja

Jak przygotować się do e-konsultacji lekarskiej?

W ramach przygotowań do przeprowadzenia e-konsultacji medycznej warto zebrać kluczowe informacje dotyczące przyjmowanych w ostatnim czasie leków, ewentualnych uczuleń i reakcji alergicznych z przeszłości, a także stanu swojego zdrowia. Każda z tych informacji pomoże lekarzowi w trafnej diagnozie przypadku medycznego oraz we wdrożeniu skutecznego leczenia.

Co po konsultacji?

Zadaniem lekarza w trakcie e-konsultacji jest zadbanie o zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta z zachowaniem najwyższych standardów rynkowych. Po konsultacji należy zastosować się do rekomendacji lekarskiej. Jeżeli zostanie wystawiona e-recepta, to można zrealizować ją w dowolnie wybranej aptece. Szczegółowe dawkowanie preparatów rozpisane jest w Internetowym Koncie Pacjenta.

Podczas konsultacji może zostać przeprowadzona analiza wyników Twoich badań lekarskich. Od razu poinformujemy Cię o tym, jeżeli coś wzbudzi nasz niepokój i zarekomendujemy zrealizowanie wybranych badań. Zastosowanie się do nich jest podstawą w dbałości o zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta.

E-Konsultacja

Najczęściej zadawane pytania

W trakcie e-konsultacji medycznej nie jest możliwe wystawienie zwolnienia lekarskiego.

To zdalna porada medyczna, dzięki której otrzymasz pomoc medyczną bez konieczności wychodzenia z domu i tracenia czasu na wizytę w poradni stacjonarnej.

W ramach zdalnej konsultacji medycznej możliwe jest przeprowadzenie analizy badań lekarskich, które wcześniej prześle pacjent.

Jeżeli w trakcie zdalnej konsultacji medycznej lekarz uzna to za uzasadnione, to zostanie wystawiona e-recepta na zakup leków niezbędnych w przeprowadzeniu leczenia.

 

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami